Slunce a bod štěstí:

Když uvidíte horoskop, kde je Slunce v konjunkci s bodem štěstí, vzpomeňte si, jak jsme k bodu štěstí dospěli. Spojili jsme ascendent, Měsíc a Slunce, aby nám ukázala, kde je umístěna cesta štěstí, úspěchu a naprosté radosti. Díváme se na dům, na znamení a teď i na planetu, aby nám řekly více. Když je Slunce v konjunkci s bodem štěstí může osoba zářit celou bytostí v reakci na sluneční záři.


Měsíc a bod štěstí:

Jestliže se osoba narodí při východu slunce, bod štěstí bude v konjunkci s Měsícem; když se narodí při západu slunce, bod štěstí bude v opozici na Měsíc. Nezapomínejte, jak jsme k bodu štěstí dospěli! Emocionální přirozenost, povaha výživy, témata bezpečí nebo veřejného života budou cestou na dosažení štěstí a úspěchu bodu štěstí.


Merkur a bod štěstí:

Je-li Merkur s bodem štěstí, potom tato osoba bude využívat své duševní schopnosti a intelektuální přístup k nalezení svého štěstí a úspěchu. Velmi snadno bude komunikovat jak řečí, tak i písmem. Venuše a část štěstěny: Jestli Venuše je s částí štěstěny, síla Venuše bude zvětšený, a osoba bude mít báječné osobní kouzlo. On bude také pravděpodobně fešný. Harmonie a rovnováha přijde snadno jemu.


Mars a bod štěstí:

Když je Mars s bodem štěstí, je síla Marsu posílena nejpozitivnější podobě. Osoba s touto konjunkcí se projevuje asertivně a novátorsky instinktivně. Dokáže se zaměřit najednou na jednu věc a dopracovat ji.


Jupiter a bod štěstí:

Když je Jupiter v konjunkci s bodem štěstí, je síla Jupitera posílena ve všem pozitivním. Osoba s touto konjunkcí bude přirozeně optimistická, je jisté, že všechny situace dobře dopadnou, a obecně jsou šťastni každý den, jak blíží k úspěchu, bohatství a štěstí.
 

 https://www.arlenekramer.net/astrology8.asp